Перейти до головного змісту

Амідол – поєднання гормонального та антиоксидантного захисту жіночого здоров’я

Гормони – це слово, яке супроводжує жінку від підліткового віку до менопаузи і навіть після неї. Саме вони впливають на настрій, зовнішність, вагу, сексуальний потяг. Саме завдяки їх балансу жінка виконує місію, покладену на неї природою – народження нового життя.

Дисбаланс жіночих статевих гормонів (естрогену, прогестерону, пролактину) може призвести не тільки до коливань настою перед менстуацією, а і до новоутворень в матці, яєчниках і молочних залозах, що називають гіперпластичними процесами в гормонозалежних органах. Небезпека проліферативних захворювань жіночої статевої сфери в тому, що доброякісне новоутворення з часом може переродитися в злоякісну пухлину. В цьому процесі не останню роль відіграють не тільки гіперестрогенія, генетичні фактори, спадковість, а і канцерогени. Поява в організмі надлишку вільних радикалів призводить к ряду негативних змін, в тому числі порушенню процесу поділу клітин, стимуляції росту гормон-залежних тканин та переродженню доброякісних утворень в рак. Тому при корекції гормональних розладів жіночої сфери необхідно впливати не тільки на рівень та співвідношення гормонів, а і приділяти увагу антиоксидантному захисту організму в цілому.

Амідол є новим словом в онкозахисті жіночого здоров’я, оскільки до його  складу входять не тільки компоненти для регуляції гормонального фону (індол-3-карбінол, екстракт прутняка), а і  потужні рослинні антиоксиданти: найактивніший катехін зеленого чаю  - епігаллокатехін-3-галлат та екстракт амаранта.

Якщо про антиоксидантні властивості зеленого чаю вже давно відомо, то амарант у нас сприймається більше як декоративна рослина. І лише декілька років назад його активно почали використовувати в харчовій та фармацевтичній галузях, хоча давно відомо, що масло амаранта показано людям групи підвищенного онкологічного ризику. Дія амаранта обумовлена високим вмістом в ньому сквалену. В амаранті його в 10 разів більше ніж в основному джерелі одержання - печінці акул, і в 15 разів більше, ніж в найбагатшій скваленом олії – оливковій. З онкопротекторними властивостями сквалену пов’язують низьку захворюваність онкологічними захворюваннями у Середземномор’ї, де споживання оливкової олії максимальна серед країн Європи. Також екстракт амаранта багатий на токотрієнол, що є найактивнішою формою вітаміну Е, та має набагато більшу біодоступність в порівнянні із звичним нам токоферолом.  Поєднання компонентів, які забезпечують захист від надлишку естрогенів, нормалізують баланс естроген/прогестерон, знижують рівень пролактину  та антиоксидантів дає можливість впливати на всі фактори розвитку гіперпластичних процесів та подбати про здоров’я жінки.

Амідол – збалансований негормональний фітокомплекс, який рекомендовано як додаткове джерело біологічно активних речовин для лікування та профілактики гормональних захворювань репродуктивної системи, в основі розвитку яких лежать порушення балансу статевих гормонів і механізмів поділу клітин.

Амідол сприяє зниженню рівня естрогену та пролактину, блокує проліферативні процеси в гормонзалежних органах, захищає організм  від негативного впливу канцерогенів, проявляє противірусну активність завдяки поєднанню індол-3-карбінолу, екстракту прутняка та двох надпотужних антиоксидантів - епігалокатехін-3-галлата та екстракту амаранта.

Показання для застосування

Амідол рекомендовано для лікування та профілактики:

  • Мастопатії;
  • Дисплазії шийки матки;
  • Ендометріозу, аденоміозу;
  • Міоми (фіброміоми) матки;
  • Кіст яєчників;
  • Гіперплазії ендометрія;
  • Папіломавірусної інфекції;
  • Гіперплазії передміхурової залози.

 

Амідол є негормональним фітопрепаратом  для  захисту від проліферації та профілактики онкологічних процесів в матці, яєчниках, молочних залозах у жінок та передміхуровій залозі у чоловіків.

 

Спосіб застосування та дози

Рекомендована доза Амідолу - одна капсула 1-2 рази на добу. Вживати після прийому їжі, запиваючи капсулу водою. Курс лікування становить від 3 до 6 місяців. У разі виникнення потреби курс Амідолу можна повторювати декілька разів протягом року.

Застереження

Амідол – ефективний та безпечний  негормональний препарат, однак перед вживанням  необхідно звернутись за консультацією до лікаря.  Не рекомендується приймати при індивідуальній чутливості до компонентів, під час вагітності та годуванні груддю, дітям та не поєднувати з терапією антацидами.

Ознайомитись з повною інструкцією для використання та замовити Амідол Ви можете на нашому сайті.