Перейти до головного змісту

Нієрал – потрійний удар природи для захисту сечового міхура та нирок

 

Сечовидільна систем одна з найважливіших систем нашого організму. Головна її задача збереження рівноваги рідини шляхом фільтрації крові, утворення сечі з видаленими з крові продуктами обміну речовин та їх виведення з організму. Протягом доби через нирки проходить близько 1500 літрів крові, утворюється 170-180 літрів фільтрату крові (це первинна сеча), одночасно з фільтруванням відбувається зворотнє всмоктування цінної частини первинної сечі в кров. Не всмоктуються лише токсини та непотрібні речовини, що потрапляють до вторинної сечі, якої утворюється близько 1,5 літри. Саме вторинна сеча збирається у сечовому міхурі і виводиться з організму.

У разі будь-яких захворювань сечовидільної системи необхідно діяти вкрай швидко. В іншому разі є ризик приєднання інфекції та виникненні серйозних ускладнень, що в свою чергу може призвести до ниркової недостатності – вкрай небезпечного для людини стану. Найбільш частими серед захворювань сечової системи є запальні процеси нижніх сечовивідних шляхів (уретрит, цистит). Якщо діагностувати та лікувати захворювання своєчасно і належним чином, інфекції нижніх сечових шляхів рідко призводять до значних ускладнень. Основними принципами лікування є інактивація інфекції, швидке усунення симптомів та виведення збудника з організму. Тому обов’язковими лікарськими засобами для лікування запальних процесів сечовивідних шляхів та сечового міхура є антибактеріальні, знеболюючі та діуретичні препарати. Але курс антимікробної терапії ефективний тільки під час лікування і дуже частою проблемою  є розвиток резистентності до антибіотиків. Серед її причин те, що найбільш ефективною є дія антибіотиків на бактерії, які знаходяться у сечі. Якщо ж збудник прикріплюється до стінок сечовивідних шляхів (уротелію), то починає активно розмножуватись, утворювати колонії та захищати себе, так званими, біоплівками. В цьому випадку антибіотикам вкрай важко  пробитися через цю міцну броню. Тому таким частим є явище, коли після лікування через деякий час знову повертаються симптоми захворювання або дискомфорт починається при найменшому переохолодженні, зміні режиму гігієни тощо. Враховуючи  необхідність максимально швидко та ефективно подавити інфекцію велике значення має не тільки вплив антибактеріальними препаратами на збудник, а й необхідність запобігти прикріпленню бактерій до уротелію, що надасть можливість максимально знешкодити бактеріальний чинник. Тому для підвищення ефективності та профілактики рецидивів до основних препаратів рекомендовано додавати  засоби з антиадгезивною дією.У той самий час важливо знайти якісний препарат з м’якою дією та швидким ефектом. Саме таким є рослинний комплекс Нієрал.

Одне з основних завдань фітокомплексу Нієрал - це запобігання прикріпленню бактерій до стінок сечового тракту. За рахунок антиадгезивного ефекту значно підвищується клінічна ефективність антибіотикотерапіїї, що скорочує строки одужання та запобігає розвитку рецидивів. Також поєднання екстрактів журавлини, гібіскусу та кореню любистку забезпечує протизапальну, антиоксидантну, спазмолітичну, знеболювальну, діуретичну, протинабрякову дії. Також вдале поєднання компонентів має виражену протимікробну та фунгіцидну активність, сприяє виведенню збудників із сечею, полегшує та усуває симптоми запальних захворювань сечовивідних шляхів вже наприкінці першої доби вживання.

Показання для застосування

Серед показань до застосування препарату:

  • пієлонефрит;
  • цистит;
  • профілактика утворення каменів;
  • профілактика інфекцій після хірургічного втручання;
  • уретрит;
  • набряки у вагітних жінок;
  • гломерулонефрит;
  • асимптоматична бактеріурія;
  • інтерстиціальний нефрит.

Спосіб застосування та дози

Капсули застосовуються під час комплексного лікування хронічних інфекцій, для профілактики, а також загострення захворювань сечового міхура та нирок. Дорослим та дітям від 12 років рекомендовано приймати 1 капсулу двічі на день незалежно від графіку прийому їжі. Рекомендована тривалість курсу у разі гострих запалень та загострення хронічних захворювань складає у 4-6 тижнів, для профілактики  - від 2 до 4 тижнів. Перед вживанням обов’язково необхідно проконсультуватися з лікарем.

Застереження. Нієрал ефективний та безпечний рослинний препарат, однак перед вживанням необхідно звернутись за консультацією до лікаря.  Ми пропонуємо безпечний препарат на рослинній основі, який швидко полегшує біль та спазм, усуває запалення і набряки та сприяє не тільки швидкому одужанню, а і дозволяє забути про часті симптоми хвороб сечової системи.

Ознайомитись з повною інструкцією, особливостями застосування та купити Нієрал капсули Ви можете на нашому сайті.