Перейти до головного змісту

Трібулат - вирішення проблеми безпліддя та покращення статевої функції без гормонів

Турбують хвороби статевої системи?» -  страх перед цим питанням є у будь-якого чоловіка протягом всього життя, починаючи з самого молодого віку. Чоловіча сила - це важливий фактор не тільки впевненості в собі, а і показник фізичного та психологічного здоров'я чоловіка. Однак потенція може знизитись через цілу низку причин, а сексуальні проблеми здатні вибити з колії, змусити сумніватися в своїх силах і навіть сприяти розвитку депресії.

І все ніби ясно необхідно збільшити кількість чоловічого гормону, але не тільки жінки, а і чоловіки побоюються гормонотерапії. Тому рослинна альтернатива синтетичним стимуляторам тестостерону є оптимальним рішенням.

Найбільш дослідженим гормоностимулюючим рослинним джерелом є  якірці сланкі (Tribulus Terrestris). Основну дію біологічно-активний речовин цієї рослини направлено на стимуляцію гіпоталамуса і гіпофіза, що підвищує вироблення  тестостерону. Таким чином, ви не вводите в свій організм тестостерон ззовні, а спонукаєте своє тіло виробляти більше власного гормону. Ця основна і дуже суттєва відмінність від синтетичних препаратів дала продуктам на основі якірців велику популярність. Проте при широкому асортименті різних видів трібулусу необхідно віддавати перевагу аптечним препаратам на основі стандартизованих екстрактів якірців, при чому із високим вмістом основного діючого компоненту - протодіосцину. Протодіосцин пертворюється в організмі до дегідроепіандростерона, який позитивно впливає на еректильну функцію, метаболізм холестерину і стимулює імунну систему. Також високий вміст протодіосцину виявлено в рослинній сировині пажитніка сінного. При комбінації якірців та пажитніка посилюється позитивний вплив на репродуктивну систему і чоловіків, і жінок, оскільки крім протодіосціна, пажитнік містить діосгенін, який використовується в організмі для синтезу кортизону, прогестерону і інших гормонів.

Саме екстракти цих двох рослин входять до складу натурального препарату Трібулат, який випускається в капсулах по 120 штук в упаковці. Трібулат є

комбінацією стандартизованих екстрактів якірців сланких і пажитніка сінного, що містять переважно стероїдні сапоніни фуростанолового типу, серед яких переважає протодіосцін.

Трібулат – безрецептурний фітокомплекс створений для вирішення проблем у роботі статевої системи чоловіків і жінок. Препарат випускається у формі капсул і може використовуватися окремо як лікарський засіб або в складі комплексної терапії.

Серед загальних показань до використання Трібулату є нормалізація роботи центральної нервової системи, зниження рівню холестерину, зменшення  роздратованості та втоми, покращення кровообігу в органах малого тазу, тощо.

Окремо для чоловіків Трібулат визначається з метою:

  • посилення лібідо;
  • збільшення сили і тривалості ерекції;
  • покращення якісних характеристик сперми;
  • комплексного лікування різних форм безпліддя.

Для жінок Трібулат призначається у разі:

  • яєчникового ендокринного безпліддя;
  • порушення жирового обміну;
  • зниження лібідо;
  • порушеннях менструального циклу;
  • яскраво вираженій симптоматиці клімаксу;
  • посткастраційного синдрому.

Активні компоненти препарату стимулюють продукцію статевих гормонів, нормалізують загальний гормональний фон, покращують функціонування репродуктивної системи та організму в цілому.

Спосіб застосування та дози

Норма використання препарату для дорослих складає 2 капсули двічі на добу після прийому їжі. Курс прийому препарату для чоловіків (у разі імпотенції, зниження лібідо або діагностованого безпліддя) – від 3-х місяців.

Під час лікування безпліддя у жінок спосіб застосування складає 2 капсули двічі на добу у період з 1-го до 12-го дня менструального циклу. Курс лікування можна повторювати до настання вагітності.

Під час лікування дисліпопротеїнемії вживають 2 капсули двічі на добу курсом від 3-х місяців.

При посткастраційному синдромі або клімаксі – 2 капсули тричі на добу протягом 2-3 місяців. Підтримуюча доза під час клімактеричного синдрому – по 2 капсули один раз на день протягом 1-2 років.

Застереження

Трібулат– ефективний та безпечний  негормональний препарат, однак перед вживанням  необхідно звернутись за консультацією до лікаря. 

Не рекомендується приймати при індивідуальній чутливості, наявності важких серцево-судинних хвороб, дітям до 18 років, у період вагітності та лактації, у разі гострих або хронічних ниркових захворювань.

Ознайомитись з повною інструкцією для використання та замовити Трібулат капсули Ви можете на нашому сайті.